0
0

پلت فرم های چند وجهی

2639 بازدید

الگوی سوم: پلت فرم­های چند وجهی

 

«پلت فرم­های چندوجهی دو یا چند گروه مجزا ودرعین حال به هم وابسته از مشتریان را دور هم جمع می­کند. چنین پلت­فرم­هایی تنها درصورتی برای یک گروه از مشتریان ارزشمند است که سایر گروه­های مشتریان نیز حضور داشته باشند. ارزش­آفرین این پلت­فرم­ها از طریق تسهیل تعاملات بین گروه­های مختلف می ­باشد. ارزش پلت­فرم­های چندوجهی تنها درصورتی رشد می­کند که بتواند کاربران بیشتری جذب بکند و این پدیده­ای است که به آن اثر شبکه­ای می گویند (بیزینس ریویو، آنیسمان، و پارکر 2006_  ایوانز، هاگیو، شمالنزی،2006، دیوید 2003) (به نقل از استروالدر ، پیگنیور، 1390: 77).­

ایجاد شبکه­ای از انسان­ها یکی از موضوعات بسیار جذاب کسب و کارهای قرن بیست و یکم است و در چنین شبکه­ای تعاملات بین افراد موجبات ماندگاری کسب و کار را فراهم می­نماید. گردانندگان چنین شبکه­ای سعی می­کنند، بستری ایجاد نمایند تا کاربران حاضر در شبکه، نیازهای متقابل همدیگر را تامین نموده و در تامین نیازهای متقابل ضمن بهره­مندی کلیه اعضای شبکه، کسب و کار گردانندگان شبکه به مقصود خود دست می­یابند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://sq-iran.com/?p=142

باکس دانلود

راهنما

تیم آموزشی براتعلی بابائی برای تهیه این دوره آموزشی هزینه های مادی و معنوی زیادی متحمل شده ست. لذا درخواست می گردد با حس مسئولیت پذیری،رعایت اخلاق حرفه ای،الزامات شرعی و قانونی، با پرداخت وجه تعیین شده از محتوی این دوره آموزشی استفاده نمائید.

اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد پلت فرم های چند وجهی

امکان ثبت نظر جدید بسته شده است.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

درخواست پشیبانی با واتس آپ؟