0
0

قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت

به صفحه قوانین و مقررات وب سایت جامعه هوش معنوی ایران خوش آمدید.

ضمن تشکر از انتخاب و اعتماد شما عزیزان ، جهت جلوگیری از اجحاف و تضییع حقوق مشتری کلیه شروط مفادو قوانین « جامعه هوش معنوی ایران » براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. لازم به ذکراست کلیه کاربران محترم می بایست بالای 18 سال سن داشته باشند و یا شرکت حقوقی ثبت شده در اداره ثبت شرکتها باشند که پس از عضویت و با ثبت نام در سایت قبول کرده اند کلیه قوانین و شروط ذکر شده در سایت را پذیرفته اند.

1- تیم جامعه هوش معنوی ایران مفتخر است کلیه سفارشات و کالاهای درخواستی شما را از هرجای کشور عزیزمان ایران پس ازثبت لینک و پس از پرداخت هزینه آن براساس قوانین سایت خریداری کرده و کالا را به دست شما هموطن عزیز برساند.

2- کاربران فروشگاه می بایست هرگونه تغییر تلفن و آدرس خود را به اطلاع سایت برسانند. بدیهی است در صورت اشکال در آدرس و تلفن و یا مبهم بودن آن که منجر به خلل در ارائه خدمات به کاربران شود ویا کالا اشتباه ارسال گردد جامعه هوش معنوی ایران هیچ گونه مسئولیتی در خصوص خدمات ارائه شده و یا عودت وجه نداشته و کاربر مسئولیت کلیه خسارات وارده را عهده دار می باشد.

3- به منظور حفظ حریم شخصی کاربران کلیه اطلاعات شخصی و حقوقی انها در سرور امن جامعه هوش معنوی ایران نگهداری شده و در اختیار شخص دیگری قرارنمی گیرد شایان ذکراست پس از عضویت مسئولیت نگهداری از نام کاربری و رمزعبورو کلیه عملیات انجام شده در سایت توسط آن نام کاربری به عهده کاربر می باشد.

4- خرید کالا و لینک ثبتی مشتری فقط بعد از پرداخت فاکتور و مبلغ اعلام شده انجام می شود و چنانچه بنا به هردلیلی از قبیل اتمام موجودی کالا، رنگ، سایز… خرید انجام نشود ، سفارش لغو می گردد و تیم جامعه هوش معنوی ایران فقط موظف به عودت مبلغ واریزی کاربرمی باشد و مجددا شایان ذکر است که تا قبل واریز وجه فاکتور و مبلغ درج شده توسط سایت جامعه هوش معنوی ایران هیچ مسئولیتی در قبال خرید کالا ندارد. لذا خواهشمندیم جهت جلوگیری از این قبیل مشکلات در اسرع وقت نسبت به پرداخت فاکتور صادر شده خود اقدام نمایید.

5- در زمان ثبت سفارش به رنگ ، نوع جنس ، تعداد سفارش دقت نمایید تیم فروشگاه مستقیما لینک ارسالی شما را براساس مشخصات اعلام شده آماده سازی نموده و در صورت اشتباه درارسال لینک خرید ، مشخصات کالا از قبیل رنگ ،سایز و…. و یا درخواست کنسل کردن سفارش خود پس از خرید جامعه هوش معنوی ایران هیچگونه مسئولیتی درقبال عودت وجهه و تعویض کالا ندارد.

6- زمان تحویل سفارش در تهران یک روز کاری می باشد و در بقیه شهرستانها بین 4 الی 6 روز کاری با توجه به بعد مسافت می باشد. شایان ذکر است با توجه به اتفاقات و تاخیر های غیرقابل انتظار از قبیل تاخیر شرکت های پستی و کارگوها که در مواردی ممکن است پیش آید و خارج از کنترل ماست، زمان تحویل ممکن است چند روزی با تعویق انجام شود.

7- در اکثر موارد ، کالا ها را به دلل کوچک کردن ابعاد و کاهش وزن سفارشات و درنتیجه کاهش هزینه ها باربری و پست بدون جعبه و یا بسته بندی اصلی آن ارسال می شود. چنانچه نیاز به بسته بندی اصلی آن دارید می بایست در هنگام ثبت سفارش کاربر اعلام نماید تا پس از پرداخت هزینه مازاد آن کالا با بسته بندی اصلی ارسال شود.

8- شایان ذکر می باشد بنا به دلایل متعدداز قبیل قوانین پستی ممکن است بسته بندی قوطی و یا جعبه سفارش شما باز شود در واقع خرید از ترکیه هیچ گونه ضمانت و مسئولیتی در قبال باز نشدن بسته بندی اورجینال کالا نمی دهد و نخواهد داشت.

9- در صورت بروز اختلاف ابتدا سعی می شود از طریق مذاکره و وجود داورمرضی الطرفین مشکل بر طرف گردد چنانچه مذاکرات به نتیجه ای نرسید مراجع ذیصلاح قانونی و رای ایشان مورد تایید طرفین می باشد.

10- دامنهٔ « sq-iran.com »، نام « جامعه هوش معنوی ایران »، لوگو و سایر علائم تجاری ثبت شده، محصولات و خدمات درج شده در سایت متعلق به فروشگاه بابائی و شخص حقیقی می باشد و بدون کسب اجازهٔ کتبی، هرگونه کپی‌برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع خواهد بود. علاوه بر این، اسناد، توافقنامه‌‏ها، فرم‏‌ها، درخواست‏‌ها، طرح سربرگ صفحات، شکل‌های گرافیکی و دکمه‌ها، کلیهٔ محتویات وب‌سایت، اطلاعات، طراحی، متون، گرافیک، نرم‌افزار، عکس، ویدئو، فایل صوتی و موارد مشابه، و همچنین کدهای نرم‌افزاری در مالکیت انحصاری جامعه هوش معنوی ایران بوده و بدون کسب اجازه کتبی، کپی‌برداری از آنها ممنوع است. مالکیت و منافع کلیهٔ حقوق سایتجامعه هوش معنوی ایران و مندرجات آن منحصراً متعلق به جامعه هوش معنوی ایران خواهد بود. همچنین کلیهٔ محتویات وب‌سایت نیز مشمول قانون کپی‌رایت (مالکیت حقوق معنوی) می‌شود.

11- شرایط و قوانین فروشگاه بابائی، مربوط به تمام قسمت های سایت می باشد و کاربر در صورت ثبت نام در سایت قبول کرده است کلیه قوانین مربوط به سایت را مطالعه و قبول کرده است. در صورت تغییرات در قوانین سایت در همین صفحه به روزرسانی می شود و مطالعه آن به عهده و وظایف کاربر می باشد.

12- عمل به مفاد این توافق‌نامه در شرایط فورس ماژورو خارج از اراده شامل بلایای طبیعی از جمله سیل، زلزله، صاعقه‌، آتش سوزی و غیره مستثنی خواهد بود.

درخواست پشیبانی با واتس آپ؟