0
0

در باره ما

2217 بازدید

خلاصه ای مطالب در باره ما

من کی هستم؟

براتعلی بابائی متولد 1348 از روستاهای توابع شهرستان نیشابور بوده و هم اکنون ساکن تهران هستم. از حدود هفت سالگی و همزمان با شروع سال دوم دبستان به کار فروشندگی مشغول شده و همچنان به امر فروشندگی و تدریس اون مشغول هستم. تحصیلاتم در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی گرایش استراتژیک بوده  و در حال حاضر دانشجوی دکتری مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی هستم.

افتخار داشته ام با موضوع آموزش الکترونیک کارآفرینی گام به گام به روستانشینان عزیز، به عنوان کارآفرین برتر انتخاب شوم. چهار عنوان کتاب نوشته ام و تمامی سطوح آموزش کارآفرینی، مدیریت استراتژیک و مدیریت حرفه ای کسب و کار رو گذرانده ام. به موضوعاتی مانند هوش معنوی، هیپنوتیزم، روانشناسی فردی و سازمانی به شدت علاقمندم و دوره های متعددی رو در این زمینه ها گذرانده ام. بیش از 15 سال است که همزمان با مدیریت کسب و کارهای شخصی ام، به امر آموزش، سخنرانی،  مشاوره  و پژوهش مشغول هستم.

چی کار می کنم؟

کار من سخنرانی، مشاوره و مربی گری با رویکرد توانمندسازی فردی و کسب و کار است. حوزه تخصصی من بازاریابی و فروش و به طور اخص با ابزار بوم کسب و کار و با بهره گیری از بازاریابی انسان محور کمک می کنم افراد و سازمانها  مدل کسب و کار شخصی و سازمانی خودشون رو با هدف رشد، توسعه و سودآوری، طراحی و یا بازآفرینی نمایند.

مشتریان هدف چه کسانی هستند؟

دانش و تجربه من به درد کسانی می خوره که آماده کار کردن هستن و یا کسب و کاری دارند و به دنبال بازآفرینی کسب و کار خود متناسب با تغییرات ایجاد شده در محیط کسب و کارشون هستند. افرادی که در فاصله سنین بین 22 تا حداکثر 42 سال باشند و کسب و کاری رو راه اندازی کرده و تجربه تلخ شکست را حداقل یکبار چشیده باشند، بیشترین بهره را از دانش و تجربیات من در قالب حضور در همایش، کارگاه، برگزاری مشاوره فردی و یا خواندن کتاب های من خواهند برد.

چه فرقی با دیگران دارم؟

شروع به کار از سن هفت سالگی، تجربه بیش از 58 موقعیت شغلی، تجربه تاسیس چندین شرکت در حوزه های مختلف از قبیل مهندسی ارزش، صنعت بیمه، فرآیندهای تولید ساختمان، آموزش حضوری و مجازی، تجربه تلخ چندین شکست در حوزه کسب و کار به همراه مهارت های متنوع و مرتبط با حوزه توانمندسازی فردی و کسب وکار  و کسب دانش به طور مستمر از طریق موسسات معتبر آموزشی.از جمله سازمان جهانی کار(ILO) .

تحصیل در بهترین دانشگاه کشور (دانشگاه تهران) در مقطع کارشناسی ارشد و ادمه تحصیل در مقطع دکتری رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی و همکاری با بیش از 50 موسسه دولتی و خصوصی، شرکتها و کارخانجات تولیدی، صنعتی و تجاری، بخشی از تفاوت های من با دیگران است.

نتیجه کار با من چیه؟

توانمندسازی فردی و کسب وکار نتیجه مستقیم دریافت آموزش ها، مشاوره ها و همراهی های من به عنوان مربی و کوچ است. افراد با دریافت آموزش های من به شناخت کامل تری از علائق، مهارت ها، استعدادها و شخصیت خود و فرصت ها، تهدیدات و نقاط قوت و ضعف سازمان خود دست می یابند و می توانند با توانائی بهتر و مؤثرتر، مدل کسب و کار شخصی خود را طراحی و یا باز آفرینی نمایند.

آنها و همچنین مدیران سازمان ها می توانند همین توانائی و مهارت را در محیط کسب و کار خود بکارگرفته و با بررسی دقیق و عالمانه مؤلفه های کسب و کار خود، مدل خلاقانه ای را طراحی نموده و با بهره گیری از فرصت های ایجاد شده ناشی از تغییرات محیط کسب و کار، به درآمد و سود بیشتری، همراه با رضایت و آرامش درونی خودشان و رضایت و خشنودی مشتریان و تمامی ذی نفعان شان دست یابند./ در باره ما

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://sq-iran.com/?p=1474
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد در باره ما

امکان ثبت نظر جدید بسته شده است.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

درخواست پشیبانی با واتس آپ؟