0
0

آموزش هنر خوب شنیدن

2293 بازدید

درک کردن مشتری مهمترین عنصر ارتباط موثر با مخاطب و مشتری است.

 

گوش کردن موثر نیز مهمترین عامل درک کردن مشتری است.از نظر دکتر براتعلی بابایی هنر خوب شنیدن و گوش کردن بهترین راه ارتباطات است.

از نگاه دکتر براتعلی بابایی توانمندسازی فردی و کسب وکار نتیجه مستقیم دریافت آموزش ها، مشاوره ها و همراهی های من به عنوان مربی و کوچ است.افراد با دریافت آموزش های من به شناخت کامل تری از علائق، مهارت ها، استعدادها و شخصیت خود و فرصت ها، تهدیدات و نقاط قوت و ضعف سازمان خود دست می یابند و می توانند با توانائی بهتر و مؤثرتر، مدل کسب و کار شخصی خود را طراحی و یا باز آفرینی نمایند.

آنها و همچنین مدیران سازمان ها می توانند همین توانائی و مهارت را در محیط کسب و کار خود بکارگرفته و با بررسی دقیق و عالمانه مؤلفه های کسب و کار خود، مدل خلاقانه ای را طراحی نموده و با بهره گیری از فرصت های ایجاد شده ناشی از تغییرات محیط کسب و کار، به درآمد و سود بیشتری، همراه با رضایت و آرامش درونی خودشان و رضایت و خشنودی مشتریان و تمامی ذی نفعان شان دست یابند.هنر خوب گوش دادن، یکی از مهارت هایی است که موجب می‌شود سرعت ما در راه رسیدن به موفقیت به طور حیرت انگیزی افزایش یابد چرا که دیگران میزان علاقه و اعتمادشان نسبت به ما بیشتر می شود و همین، برای رسیدن به موفقیت تا حد زیادی کافی است.

همچنین این مهارت یکی از مهم ترین موارد برای تقویت فن بیان هم هست و می‌تواند کمک بسیار زیادی به شما برای تقویت مهارت های کلامی شما بکند. با این مقاله تا انتها همراه باشید تا گوش دادن فعال و موثر را با تکنیک هایی که در این مقاله بیان کرده ایم به خوبی بیاموزید.وقتی که شما شنونده خوبی هستید، دیگران بیشتر دوست دارند با شما ارتباط بگیرند، چون شما آنها را درک می‌کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://sq-iran.com/?p=118

باکس دانلود

راهنما

تیم آموزشی براتعلی بابائی برای تهیه این دوره آموزشی هزینه های مادی و معنوی زیادی متحمل شده ست. لذا درخواست می گردد با حس مسئولیت پذیری،رعایت اخلاق حرفه ای،الزامات شرعی و قانونی، با پرداخت وجه تعیین شده از محتوی این دوره آموزشی استفاده نمائید.

پسورد: baratalibabaei.com
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد آموزش هنر خوب شنیدن

امکان ثبت نظر جدید بسته شده است.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

درخواست پشیبانی با واتس آپ؟